Elektromontér / Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

FirmaQres Technologies organizační složka - Czech
ÚvazekHPP
Mzdaod 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Co vás čeká?
Stanete se členem týmu oddělení elektrikářů v malé výrobní společnosti. Vaše práce však nebude zavánět nudou a stereotypem - naopak - bude součástí procesu vývoje a výroby nových sofistikovaných řešení pro průmyslový tisk.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Vaším hlavním úkolem bude:
- elektrická montáž velkoformátových inkoustových tiskáren a tiskových průmyslových strojů
- zapojovat elektrické panely a podsestavy
- zapojovat elektrické moduly a koncové panely
- montovat kabely a elektrické konektory
- pájet a opravovat elektronické desky

Výhodou bude, pokud
- budete umět číst elektrická schémata
- využijete případné zkušenosti s prací se základními elektrickými přístroji, zkušenosti s pájením včetně SMD, multimetry, měřiči proudu a dalšími
- máte vzdělání elektrotechnického směru
- umíte i aktivně přispívat svými nápady v průběhu všech fází vývojového procesu produktů

Co vám můžeme nabídnout?
- pohodové pracovní prostředí v menším kolektivu kolegů
- firemní kulturu, která podporuje nejen týmovou spolupráci, ale i zaměstnance samotné v jejich nápadech a inovativnímu přístupu k řešení pracovních záležitostí
- Zajímavou práci s moderními technologiemi v dynamické mezinárodní společnosti
- Pružnou pracovní dobu a flexibilita
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na stravování

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hlušovice, Česko
mzda, plat (hrubý):od 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Qres Technologies organizační složka - Czech, IČ: 01748645
datum zveřejnění nabídky práce:21. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním